+48 601 814 381 | +48 500 463 749 | +48 609 882 749

 

gospodarstwoogrodnicze@wp.pl

Logowanie |  Mapa strony

.

O firmie

Gospodarstwo Ogrodnicze Uszyńscy to rodzinne gospodarstwo założone ponad 20 lat temu. Początkowo nasza firma mieściła się w miejscowości Wołomin. Obecnie od 2003 r nasze gospodarstwo znajduje się w miejscowości Nowe Ręczaje koło Wołomina (gmina Poświętne) tu też znajduje się siedziba firmy.

Prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową, w siedzibie gospodarstwa jak i na Giełdzie Kwiatowej Bakalarska w Warszawie w pawilonie 45-46 i na miejscach handlowych numer: F345 i G348.

Wysoka jakość i trwałość naszych produktów oraz profesjonalizm w obsłudze Klienta to nasze podstawowe cele.

kwiaty-doniczkowe

Nasze gospodarstwo zajmuje się produkcją kwiatów doniczkowych stojących jak i wiszących. W skład asortymentu wchodzą kwiaty domowe: Sinignia-Gloksynia, Streptokarpus-Skrętnik, Saintpaulia-Fiołek Afrykański, Prymula, Cyneraria, Cyclamen-Fiołek alpejski, Schlumbergera-Grudnik , Hedera, Aeschynantus), kwiaty rabatowe: (Bratek – odmiany Delta, Colosus , Begonia Semperflorens, Aksamitka, Mrozy, Canna x Generalis-paciorecznik, Begonia tuberhybrida, Begonia x hybrida – Dragon i Big), Dianthus Coryophyllus ,Pentas lancelota ,Dalia x Hybrida Gallery ,Dalia x HybridaHappy Days ,Astericus martimus ,Brachycome,Delphinium elatum, Calcephalus brownii i byliny: (Lavendulaangustifolia AromaticoBlue’Lablusa, Arenaria Montana-Piaskowiec, Coreopsis-nachyłek, Gaura, Salvia x superba,  Saxifaga -Skalnica,Iberis -Ubiorek, Erisimum -Pszonak , Armeria -Zawciąg , Arabis - Gęsiówka ,  AubrietaHybrida-Żagwin, Geum Codieum, Dianthus barbatus.

Dzięki stałemu poszerzaniu asortymentu o najnowsze odmiany, oferowane kwiaty są bardziej odporne na szkodniki i niekorzystne warunki atmosferyczne.

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie uprawa roślin prowadzona jest w optymalnych warunkach w zależności od wymagań danego rodzaju roślin. Szczególną uwagę zwracamy na zastosowanie odpowiedniego podłoża, wielkości doniczek produkcyjnych oraz nawożenia. Materiał wyjściowy hodowlany to rośliny najwyższej jakości dostarczane ze sprawdzonych przez nas źródeł: m. in.  firmy Syngenta i Haubitz. Część sadzonek produkujemy sami z własnego matecznika. Dostępność naszych produktów znajdziecie państwo w zakładce Oferta.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą

www.gospodarstwo-ogrodnicze.com.pl